Nádražní 20, 301 00 Plzeň
+420 734 135 273
cestakrealite@gmail.com

Pět kouzel, která změní Váš život

Pět kouzel, která změní Váš život

Pět kouzel, která změní Váš život

Záměrně jsem tyto “obyčejné” životní zákonitosti nazvala kouzly, protože na ně lidé tak nějak zapomněli, a proto se jeví téměř jako nadpřirozené. A to je asi ten největší problém, že jsme se skrze manipulaci zahalili do závoje zapomnění a přestali jít s vlastní intuicí a jakmile se zpět navrátíme k těmto zákonům máme pocit jako kdyby to byla nějaká magie a náš život se promění v pohádku. Rozhodla jsem se tyto jednoduché principy popsat, co vlastně ve skutečnosti znamenají a jak se jim naučit.

KOUZLO PŘIETÍ

Abychom mohli cokoliv ve svém životě změnit je důležité si upřímně přiznat, kde se právě nacházíme a že se nám třeba na tom místě nelíbí, že tohle není naše cesta a skrze to poznat, co tedy vlastně chceme, co je tím opakem a nebát se si pozvat do života to lepší. Jenomže lidé jsou zvyklí s nepříjemnou situací vyvolat spíš souboj, zůstávají stále tam kde jsou a šíří kolem sebe oblak toho, jak je k nim život krutý. Ale i za tím největším stínem se ukrývá světlo, stačí ho odhalit a vydat se za ním, ikdyž je všude kolem tma. Stejně tak je to i s nemocí, člověk se nemůže znovu uzdravit do té doby, než nemoc nepřijme jako jednu z variant projevu tohoto Vesmíru, která ale nemusí být jeho součástí. Vždyť to určitě znáte čím víc před něčím utíkáte, to Vás vždycky dostihne. Když to ale dokážeme opravdu přijmout buď potom problém úplně sám od sebe zmizí nebo se objeví řešení a opravdu se tohle kouzlo může stát ze dne na den.

KOUZLO ODPUŠTĚNÍ

Odpustit není totéž co prominout. Znamená to pustit pryč ze života to, co už nám neslouží. Je to další krok po tom, co naší situaci přijmeme. Z vlastní zkušenosti k odpuštění nejlépe dojdeme tak, že najdeme klíč k tomu, co na té nepříjemnosti, která se nám děje může být fajn. Například pokud jsme prožili nějaký traumatický vztah, mohl nás naučit vlastní sebehodnotě. Na tu sebehodnotu se zaměříme a můžeme tak tomu nevhodnému partnerovi ze srdce poděkovat a v nás nezbyde ani kousek negativní energie. Je to důležité hlavně pro nás, nechceme přeci prožívat stále dokola traumatické situace.

KOUZLO POZITIVNÍ MYŠLENKY

O tom, jak pozitivní myšlenky pracují jste asi slyšeli hodně. Nemůžu je ale v těchto pěti bodech vynechat, jelikož jsou tak moc důležité. Stručně učení o mysli shrnu do tří vět. To co si připustíme v hlavě se nám v realitě odkryje. Podvědomí je takový obrovský internet a můžeme si vybrat, co je možné a co možné není. Proto se vždycky soustřeďte na to co chcete, a tak můžete myslí podpořit Vaše srdce a ne mu škodolibě bránit v cestě.

KOUZLO POZITIVNÍCH ČINŮ

Tento bod jsem uvedla proto, protože nestačí jen pozitivně myslet, meditovat, čistit se a já nevím co ještě, pak se z toho probrat a v realitě dělat pravý opak. Takže důležité je, mezi naším vysněným životem a životem, ve kterém se právě teď nacházíme netvořit bariéru a našimi činy podporovat vizi, aby nevzniknul rozpor a chaos.

KOUZLO LÁSKY

Láska je obsažená ve všem, co vidíme i v každé bytosti. Je to proud léčivé energie, kterou může brzdit pouze naše mysl. Neustále si něco o lásce myslí, je tak naučená, proto prožíváme různé podoby lekcí, abychom tu lásku v sobě objevili. A není rozdíl mezi sebeláskou a láskou k druhému, proto se někdo může cítit ukřivděně, z toho že se stále chová k někomu hezky a on mu to nevrací. Jelikož nadhodnotil druhého nad sebe a i takto se chová ego, myslí si, že někdo druhý je víc, než on sám. A tam se Vesmír začne chovat přesně tak, aby si sebehodnotu našel a jak jinak to může udělat, než ji tomu člověku úplně vzít? Nejdříve je potřeba objevit lásku k sobě, jinak je láska k druhým pouze naší domněnkou, že umíme milovat. Láska je pohonem pro vše. Vždyť vztahy jsou všude kolem nás. Ať už je to láska k práci, kolegům, věcem, záměrům, myšlenkám, projektům nebo partnerům. A naučit se milovat je asi jediný záměr této planety, v ničem jiném nevidím smysl, když se stejně vše hmotné rozplyne.

Láska je soubor všech předchozích bodů. Proto Vám všem ze srdce přeji, aby vibrace lásky ve Vašich životech byla stále silnější a silnější!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *